W poniedziałek kończymy nasze spotkania we wspólnocie rodzin z poszczególnych ulic. Dziękuję serdecznie wszystkim za wspólnotę modlitwy przy eucharystycznym stole. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary kolędowe oraz za dar dla ministrantów. Bóg zapłać rodzinom, które mogłem odwiedzić w domach i za serdeczne przyjęcie. Niech Pan Bóg rozpromieni oblicze swe nad Wami.

 

Bóg zapłać za zakup cegiełek na cele Domu Pokoju w Betlejem. Zebraliśmy 1035 zł. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do tego pięknego dzieła, to można to uczynić jeszcze dzisiaj w zakrystii.

 

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

 

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Kościelna. Sprzątały panie: Halina Sędzielarz, Władysława Zborowska, Zofia Pająk, Janina Adamczyk, Grażyna Bębenek, Urszula Cygan. W tym tygodniu w sobotę o godz. 8.00 o porządki w kościele proszę dzielnicę Do Bębenek.

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 

W tym tygodniu patronują nam:

w poniedziałek 25 stycznia – św. Paweł, apostoł, świętujemy jego nawrócenie;

we wtorek 26 stycznia – święci biskupi Tymoteusz i Tytus, najbliżsi współpracownicy św. Pawła Apostoła;

w czwartek 28 stycznia – św. Tomasz z Akwinu (1225-1274), prezbiter i doktor Kościoła, jeden z najwybitniejszych filozofów i teologów w dziejach kultury europejskiej.

 

 

Ks. Piotr Sobala

      Proboszcz