W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte z poświęceniem kadzidła i kredy według świątecznego porządku czyli o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 15.30.

Kadzidło i kredę będzie można nabyć przed kościołem u Dzieci Maryi za dowolnie złożoną ofiarę.

Zapraszam na czuwanie przy żłóbku, szczególnie rodziców z dziećmi, codziennie pół godziny przed mszą św. W związku z tym w miesiącu styczniu nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu przed wieczorną mszą św.

Na dodatkowej mszy św. o godz. 18.00 spotykamy się we wspólnocie rodzin z poszczególnych ulic. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy według ustalonego porządku:

4 stycznia       ul. Wilczak, Pastrug, Zimna Woda, Strużka

5 stycznia       ul. Brzozowa, Spokojna, Piaszczysta

8 stycznia       ul. Chrzanowska i Poprzeczna

9 stycznia       ul. Ks. K. Wojtyły numery nieparzyste

Możliwość odwiedzin chorych w piątek 8 stycznia. Proszę o wcześniejsze zgłaszanie w zakrystii tych osób.

Za ławkami do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kwiaty Dzielnicy Wiślana. Sprzątały panie: Barbara Wierzbic, Jolanta Szala. W tym tygodniu w sobotę o godz. 8.00 o porządki w kościele proszę dzielnicę Kasperczyków.