W środę naszym parafialnym zwyczajem wieczorną Mszę Świętą poprzedzimy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian, zwłaszcza czcicieli Matki Najświętszej, która poprzez swój udział w dziele może wyprosić nam u Bożego tronu potrzebne łaski.

Spotkania dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania będą:
dla kl. VII w środę na mszy św. o godz. 17.00
dla kl. VIII w piątek na mszy św. o godz. 17.00

Spotkanie grupy Dzieci Maryi w piątek o godzinie 15.30.
Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

W przyszłą niedzielę, 23 lutego – ostatnią niedzielę lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.

Przyszła niedziela jest ostatnią przed Środą Popielcową. W związku z tym rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo wystawieniem Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 10.30. Adoracja potrwa do 15.30. Podobnie wystawienie Pana Jezusa w Eucharystii będzie w poniedziałek i wtorek przez cały dzień od godz. 8.00 do 17.00.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty dzielnicy Wiślana. Sprzątały panie: Adela Wierzba, Barbara Wierzbic, Jolanta Szala. W tym tygodniu bardzo proszę o sprzątanie kościoła w sobotę Dzielnicę Kasperczyków.

Za ławkami z tyłu kościoła do nabycia Źródło i Gość Niedzielny.

Ks. Piotr Sobala
Proboszcz