1. W najbliższy wtorek przypada Dzień Babci, a w środę – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
2. Naszych drogich dziadków i nasze rodziny polecimy Matce Bożej Nieustającej Pomocy w środę podczas nowenny o godz. 16.30.
3. W sobotę o godz. 10.30 spotkanie Dzieci Maryi.
4. Spotkanie Rady Parafialnej będzie – nie tak jak informowałem poszczególne osoby – za tydzień, ale ze względu na organizowany Dzień Seniora spotkamy się za dwa tygodnie 2 lutego.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła Dzielnicy I. Sprzątały panie: Zofia Osadzińska, Zofia Kuchta, Zofia Kosowska, Agnieszka Sarna. W tym tygodniu bardzo proszę o sprzątanie kościoła w sobotę Dzielnicę II i III.
6. W zakrystii do nabycia Gość Niedzielny i Źródło.
7. Na stronie internetowej parafii zostały zamieszczone rozpiski mszy św. pogrzebowych na ten rok śp. Cecylia Kosowska, Tadeusz Paliwoda, Andrzej Warmuz, Marianna Wałęga, Stanisław Wanat.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
wtorek – św. Agnieszka, dziewica i męczennica, która jako 12-letnia
dziewczynka poniosła śmierć na stadionie Domicjana
około 305 roku.
piątek – św. Franciszek Salezy (1567-1622), biskup i doktor Kościoła,
wybitny pisarz, patron dziennikarzy i prasy katolickiej.