1. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Naszą modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy ofiarowali Panu Bogu w tygodniu w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30 oraz w niedziele listopada o godz. 15.00.

2. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o 16.30.

3. Dziękuję za sprzątanie kościoła dzielnicy Wilczak. Sprzątały panie: Kazimiera Pająk, Honorata Klimczak, Iwona Kobiela, Krystyna Noworyta. W tym tygodniu w sobotę na 8.00 proszę Dzielnicę I.

4. Bóg zapłać właścicielom sklepu Wisełka za ufundowanie upominków dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach różańcowych.

5. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka służby liturgicznej oraz kandydatów na ministrantów, a o godz. 11.00 spotkanie Dzieci Maryi.

6. Niech naszej listopadowej refleksji nad przemijaniem towarzyszy dobra lektura. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego i Źródła.

7. Na stronie internetowej parafii rozpiska mszy świętych pogrzebowych za śp. Jadwigę Sikora. Zostało kilka, które będą rozpisane w dalszych terminach.

8. Solenizantom i jubilatom składam najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

poniedziałek – św. Karol Boromeusz (1538-1584), biskup Mediolanu, uczestnik
Soboru Trydenckiego, patron katechistów i katechumenów,
sobota – rocznica poświęcenia bazyliki laterańskiej.