1. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 16.30 oraz w niedziele o godz. 15.00. zapraszam do udziału w tej niezwykłej modlitwie.

2. Przypominam o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego po spełnieniu zwyczajnych warunków, a jednocześnie za pobożne odmówienie cząstki różańca św., w sposób ciągły, z rozważaniem tajemnic różańcowych Taki odpust można uzyskać odmawiając cząstkę różańca w kościele, w kaplicy, w rodzinie lub we wspólnocie wiernych, zwłaszcza gdy wiele osób gromadzi się w jakimś szlachetnym celu.

3. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy we wszystkie środy października połączona jest z różańcem.

4. W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce będzie obchodzić kolejny Dzień Papieski. Tego dnia przeprowadzimy zbiórkę ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

5. W zakrystii do nabycia Gość Niedzielny, Źródło oraz Wiara, Patriotyzm i Sztuka. Zachęcam do nabywania Kalendarza misyjnego na rok 2020, przy tej okazji można złożyć dobrowolną ofiarę na misje.

6. Dziękuje za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty dzielnicy Kasperczyków. Sprzątały panie: Teresa Paczuska, Władysława Lichota, Natalia Olszowik, Celina Gał. W kolejną sobotę zapraszam na godz. 8.00 dzielnicę Piaski.

7. Wszystkich jubilatów i solenizantów powierzamy opiece Matki Bożej Różańcowej.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

Poniedziałek – Najświętsza Maryja Panna Różańcowa.

Ks. Piotr Sobala
Proboszcz