1. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Dla całego Kościoła ma to być czas zdecydowanego ożywienia naszego zapału do tego, by dzielić się wiarą i Chrystusem.

2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 16.30 a w niedzielę o 15.00.

3. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy we wszystkie środy października połączona jest z różańcem.

4. W sobotę o godz. 11.00 spotkanie grupy Dzieci Maryi.

5. Dziękuje za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty dzielnicy Kościelna. Sprzątały panie: Grażyna Bębenek, Władysława Zborowska, Halina Sędzielarz, Władysława Michniak, Zofia Pająk, Janina Adamczyk, Władysława Gucik. W tym tygodniu zamiast sprzątania kościoła bardzo proszę o to, byśmy zgrabili liście przy kościele i dobrze byłoby je wywieźć. Na sobotę więc zapraszam dzielnice Do Bębenek i Bębenki. Natomiast kolejne sprzątanie byłoby w środę przed Wszystkimi Świętymi.

6. W zakrystii do nabycia Gość Niedzielny oraz Kalendarz Misyjny na rok 2020.

7. Wypominki roczne i jednorazowe można składać w zakrystii.

8. Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebraliśmy 1056 zł.

9. Serdeczna życzenia kieruję pod adresem jubilatów i solenizantów nowego tygodnia.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

wtorek – św. Jan Paweł II (1920-2005), Polak, jeden z największych papieży
naszych czasów.

Ks. Piotr Sobala
Proboszcz